قوانین و مقررات:

ثبت نام در دکتر درس به منزله پذیرش تمام قوانین است.


  • تمامی آزمون‌ها و تست‌های سایت بصورت اختصاصی توسط مجموعه دکتر درس تالیف شده و هرگونه نشر و استفاده از آن‌ها در غیر از سایت دکتر درس مستلزم هماهنگی با تیم دکتر درس و دریافت مجوز است در غیر این صورت از نظر شرعی دارای مشکل و توسط تیم حقوقی دکتر درس نیز پیگیری می‌شود.

  • مقالات آموزشی و مشاوره‌ای سایت توسط تیم محتوا دکتر درس آماده شده و انتشار آن‌ها فقط با ذکر دکتر درس به عنوان منبع امکان پذیر است.

  • کاربر موظف است اطلاعات خود را بصورت دقیق وارد کند و در صورت استفاده از نام و نام خانوادگی غیر واقعی و نامناسب سایت این حق را دارا می‌باشد تا اکانت را حذف کند.

  • تنها شماره پشتیبانی دکتر درس ۰۹۳۹۸۹۲۲۶۹۲ است و هر گونه درخواست وجه از شماره‌ای غیر از این از سمت دکتر درس نیست و مسئولیتش بر عهدۀ خود کاربر است.

  • امکان بازگشت وجه شارژهای انجام‌شده در کیف پول به‌ هیچ‌وجه وجود ندارد. بازگشت وجه تنها در مواردی انجام می‌شود که مشکل از سمت سایت باشد.

  • آزمون‌ درس‌های ابتدایی هر کتاب رایگان است، کاربر قبل از خرید اشتراک می‌تواند در این آزمون‌ها شرکت کند و کیفیت آزمون‌ها را مشاهده کند. اگر کاربر بعداز خرید اشتراک تمایل به استرداد وجه داشت، در صورتی که در کمتر از ۲ آزمون اشتراکی درس به درس شرکت کرده باشد، بعداز دریافت شماره کارت حداکثر بعداز مدت ۳ روز کاری به حسابشان واریز می‌شود.

 

 

رعایت حریم شخصی:

مجموعه دکتر درس احترام بسیاز زیادی برای حریم شخصی کاربران قائل است، کاربر برای استفاده از سایت نیازمند ثبت نام در سایت و وارد کردن اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی است. مجموعه دکتر درس برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند.

ما چه اطلاعاتی را از کاربران جمع‌آوری می‌کنیم و چرا ؟

هنگام ورود شما به سایت اطلاعاتی همچون دفعات بازدید شما از سایت، مدت زمان حضور شما در سایت، نسخه مرورگر، دستگاهی که با آن سایت را مشاهده می‌کنید، منطقه جغرافیایی شما و اطلاعات فنی دیگر که جهت بهینه‌سازی و بررسی ترافیک سایت به ما کمک خواهد کرد. این اطلاعات به هیچ عنوان در اختیار سازمان‌های ثالث قرار نمی‌گیرد.

وقتی بازدیدکنندگان نظری در سایت ارسال می‌کنند، ما داده‌هایی که از کاربر هنگام نظر به جا مانده را جمع‌آوری می‌کنیم، مثل آدرس ایمیل، آدرس IP (نشانی پروتکل اینترنت)، زمان ارسال نظر و همچنین اگر آدرس ایمیل شما در سرویس که Gravatar ارائه می‌دهد ذخیره شده باشد، بعد از تائید نظر شما، تصویر کاربری شما در این سایت به نمایش در خواهد آمد.